Alyvuogės BERNAL
BERNAL Bernal įmonė jau daugiau nei šimtmetį yra atsidavusi alyvuogių ir kitų konservuotų daržovių gamybai. Nuo kuklios ūkininkų šeimos iki tarptautinio verslo, Bernal iš kartos į kartą išaugo į įmonę, kurios produkcija yra žinoma visame pasaulyje. Įmonę valdo jau ketvirta šeimos karta - Bernal broliai. Įmonė skiria ypatingą dėmesį ir pagarbą tradicijoms, siekia, kad jų sukurtas produktas atspindėtų įmonės įkūrėjo įdėtą sunkų darbą bei atskleistų ypač naturalius ir kruopščiai išpuoselėtus skonius.
Gurmaniškas maistas iš Ispanijos

Maloniai šiltas vakaras su artimaisiais ar gerais draugais, apipintas gardžiu maistu ir maloniais pasikalbėjimais. Tokią atmosferą mes atradome pirmą kartą apsilankę Ispanijoje ir iškart ją įsimylėjome.

Giliau susipažinę su ispanų maisto kultūra, pamatę kokį dėmesį ispanai skiria kokybei ir bendruomeniškumui, žinojome, kad norime bent dalelę to atvežti ir į Lietuvą.

Jau daugiau nei šešerius metus dirbame su vietiniais, mažais ispanų ūkiais, atrasdami aukščiausios kokybės gurmaniškus maisto produktus, kuriais dalinamės ir su Jumis.

Atraskite aukščiausios kokybės ispaniškus maisto produktus tiesiai iš gamintojų, paremkite vietinį, tikrą, rankų darbo maistą.