Jūrų gėrybės ARROYABE
ARROYABE 19-tą amžių menanti įmonė atsirado vadinamojo vyno kelio širdyje, kur ispanų pirkliai prekiavo puikiu vynu ir šviežia kantabrietiška žuvimi. Bėgant laikui ir sklindant žiniai apie Arroyabe produkciją, įmonė išaugo į tarptautinį verslą, žinomą dėl savo išskirtinio skonio ispaniškų žuvies produktų. Produktų gaminimo technologijos perduotos iš tėvų vaikams ir iš vaikų anūkams. Visas produkto gaminimo procesas yra kruopščiai suvaldytas, kad galutinis produktas būtų kaip iš įmonės įkūrėjo rankų.
Gurmaniškas maistas iš Ispanijos

Maloniai šiltas vakaras su artimaisiais ar gerais draugais, apipintas gardžiu maistu ir maloniais pasikalbėjimais. Tokią atmosferą mes atradome pirmą kartą apsilankę Ispanijoje ir iškart ją įsimylėjome.

Giliau susipažinę su ispanų maisto kultūra, pamatę kokį dėmesį ispanai skiria kokybei ir bendruomeniškumui, žinojome, kad norime bent dalelę to atvežti ir į Lietuvą.

Jau daugiau nei šešerius metus dirbame su vietiniais, mažais ispanų ūkiais, atrasdami aukščiausios kokybės gurmaniškus maisto produktus, kuriais dalinamės ir su Jumis.

Atraskite aukščiausios kokybės ispaniškus maisto produktus tiesiai iš gamintojų, paremkite vietinį, tikrą, rankų darbo maistą.