Magiški kumpio šaukšteliai
Ši lengvai paruošiama užkandėlė skirta šventei, kai laukiate ypatingų svečių ir norite juos nustebinti. Na, bet ką čia slėpti - nelabai turite tam laiko...

Magiškiems kumpio šaukšteliams laiko reikia visai nedaug, bet be kumpio ir serviravimui skirtų šaukštelių čia vargiai išsisuksite. Žinoma, verstis galima ir su paprasta lėkšte, bet efektas bus ne toks stiprus.

Ispaniškas, labai plonais pjaustytas kumpiukas idealiai tinka prie meliono ir braškių. Meliono net nereikia lupti – arbatiniu šaukšteliu išskobkite dailų rutuliuką, jį apvyniokite kumpio juostele, o ant viršaus uždėkite braškės puselę. Šviežumo ir gaivumo įspūdį sustiprinkite baziliko lapeliu.

Patupdykite šią skanią užkandėlę į serviravimo šaukštą ir ramiai stebėkite, kaip jie akimirksniu ištuštėja. Genialu tai, kas paprasta!

 

Gurmaniškas maistas iš Ispanijos

Maloniai šiltas vakaras su artimaisiais ar gerais draugais, apipintas gardžiu maistu ir maloniais pasikalbėjimais. Tokią atmosferą mes atradome pirmą kartą apsilankę Ispanijoje ir iškart ją įsimylėjome.

Giliau susipažinę su ispanų maisto kultūra, pamatę kokį dėmesį ispanai skiria kokybei ir bendruomeniškumui, žinojome, kad norime bent dalelę to atvežti ir į Lietuvą.

Jau daugiau nei šešerius metus dirbame su vietiniais, mažais ispanų ūkiais, atrasdami aukščiausios kokybės gurmaniškus maisto produktus, kuriais dalinamės ir su Jumis.

Atraskite aukščiausios kokybės ispaniškus maisto produktus tiesiai iš gamintojų, paremkite vietinį, tikrą, rankų darbo maistą.